KONST / Litografier / Färglitografi 13588504
nr 1358 8504
Bengt Landin
(f. 1933), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 99/250. Motivet: 49x66 cm
Bengt Landin, svensk grafiker och målare född 1933 i Stockholm.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 2 november 2020
kl 18:09:14
150 kr
Bengt Landin
Läs mer om Bengt Landin